Kredyt gotówkowy bez poręczycieli

26 lutego 2014

Kiedyś pozyskanie kredytu gotówkowego wiązało się z przysłowiowym wydeptaniem sobie ścieżki do banku. Wszystko ze względu na ogromną ilość formalności jaką trzeba było załatwić. Te czasy już minęły, i to chyba bezpowrotnie. Dzieje się tak, że placówki bankowe próbują w ten sposób zachęcić klienta, do skorzystania ze swojej oferty. Ostatnimi czasy bardzo popularny stał się kredyt gotówkowy, bez poręczycieli. Oferta ta na pierwszy ‘’rzut oka’’ wydaje się bardzo atrakcyjna. Jednak wcale jest tak kolorowo jak się wydaję. Kredyt gotówkowy bez poręczycieli jest dostępny tylko do pewnej kwoty. Wysokość tej kwoty najczęściej oscyluje w granicach kilku tysięcy złotych. Jeśli będziemy chcieli skorzystać z wyższej pożyczki, to niestety ale poręczyciele w tym wypadku będą nam potrzebni. To samo dotyczy się równie popularnych kredytów ‘’na dowód’’. Za okazaniem dokumentów placówka bankowa udzieli nam bardzo niskiej pożyczki. Wszystkie wnioski o wyższą kwotę, będą musiały być rozpatrywane według standardowej procedury.

Uczciwy kredyt gotówkowy

Wielu osobom kredyt od razu kojarzy się z wysokim obciążeniem. Jednak nie zawsze powinniśmy tak myśleć. W pewnych sytuacjach on może zagwarantować nam odpowiednie wyjście z sytuacji. Na przykład może zdarzyć się chwila, kiedy to potrzebujemy odpowiedniej ilości gotówki, ale jej nie posiadamy. Wtedy wyjściem jest kredyt z banku. Na rynku finansów istnieje wiele placówek bankowych i firm, które oferują pożyczki i kredyty gotówkowe. Każda z tych firm zachwala swoją ofertę, reklamując ją jako najbardziej korzystną i najniżej oprocentowaną. Jednak powinniśmy się mieć na baczności i każdą z ofert dokładnie sprawdzić. W mass mediach oprócz doniesień o korzystnych nowych pożyczkach, nie brakuje również doniesień o popełnionych oszustwach, o firmach które oszukiwały swoich potencjalnych kredytobiorców, o naciągaczach – oszustwach.

Jeśli któraś z ofert wydaje nam się nadzwyczajnie korzystna i jej oprocentowanie daleko odbiega od innych ofert, to powinna szczególnie wzbudzić nasze podejrzenie. Najczęściej takie ‘’życiowe okazję’’ okazują się oszustwami. Kilka lat temu, bardzo głośno było o firmach, które ‘’udzielały’’ pożyczek w systemie argentyńskim. Naciągacze działali w taki sposób, że klient sam sobie finansował pożyczkę, a jeśli od umowy odstąpił, to całe jego fundusze już wpłacone, przepadały. Dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług banków znanych na rynku finansów.

tagi: , ,

Napisz odpowiedź